

ASTM SA179/A179 Seamless Studená
Přehled
ASTM SA179/A179je specifikace probezešvé trubky z nízkouhlíkové oceli-tažené za studena-speciálně navržený provýměníky tepla, kondenzátory a podobná zařízení pro přenos tepla. Tyto trubky se vyznačují hladkou povrchovou úpravou, přesnými rozměry a vynikající tepelnou vodivostí, díky čemuž jsou ideální pro aplikace efektivního přenosu tepla.
Důležitá poznámka:
SA179je označení ASME Boiler and Pressure Vessel Code
A179je označení ASTM
Oba odkazují na stejnou materiálovou specifikaci
Klíčové vlastnosti
Jedinečné vlastnosti trubic SA179:
Studený-proces kreslení:Poskytuje hladký povrch a přesné rozměry
Nízkouhlíková ocel:Výborná tepelná vodivost
Bezešvá konstrukce:Žádné svarové švy, které by bránily přenosu tepla nebo nevytvářely místa selhání
Specializovaná aplikace:Speciálně pro tepelné výměníky a kondenzátory
Kvalita povrchu:Lepší než univerzální-potrubí z hlediska odolnosti proti znečištění
Specifikace materiálu
Chemické složení (maximum %):
| Živel | Požadavek | Účel |
|---|---|---|
| uhlík (C) | 0.06-0.18 | Nízký uhlík pro dobrou svařitelnost a tepelnou vodivost |
| mangan (Mn) | 0.27-0.63 | Pevnost bez kompromisů tepelných vlastností |
| fosfor (P) | 0,035 max | Kontrola nečistot |
| síra (S) | 0,035 max | Kontrola nečistot |
| křemík (Si) | Neuvedeno | Obvykle nízká pro maximální tepelnou vodivost |
Klíčové body:
Nízkouhlíkový rozsah:Speciálně kontrolované pro optimální vlastnosti
Bez požadavku na křemík:Na rozdíl od A106, který vyžaduje minimum křemíku
Typicky zabitá ocel:Specifikace to ale výslovně nevyžaduje
Mechanické vlastnosti
| Vlastnictví | Požadavek | Poznámky |
|---|---|---|
| Pevnost v tahu | Větší nebo rovno 47 000 psi (325 MPa) | Pouze minimum, maximální není uvedeno |
| Mez kluzu | Větší nebo rovno 26 000 psi (180 MPa) | Při 0,5% prodloužení při zatížení |
| Prodloužení | Větší nebo rovno 35 % na 2 palce | Pro tloušťku stěny větší nebo rovnou 0,015" |
| Tvrdost | Typicky 72-85 HRB | Nespecifikováno, ale typický rozsah |
Poznámka:Mechanické vlastnosti jsou projak-dokončeno za studena-nakreslenostav. Žíhání může být provedeno podle požadavků.
Výrobní proces
Specializovaná výroba:
Válcování za tepla:Počáteční výroba bezešvých trubek (obvykle do A106 nebo podobného)
Kresba za studena:Vícenásobným průchodem přes matrice se dosáhne:
Přesné rozměry
Hladká povrchová úprava
Zlepšené mechanické vlastnosti
Tepelné zpracování (volitelné):
Uvolnění stresu:Pro rozměrovou stabilitu
Žíhání:V případě potřeby splnit mechanické vlastnosti
Dokončení:
Rovnání
Řezání na délku
Čištění a kontrola
Výhody kreslení za studena:
Povrchová úprava:Typické Ra 32-63 μin (0,8-1,6 μm).
Rozměrová přesnost:Přísné tolerance
Vylepšená síla:Prostřednictvím pracovního otužování
Lepší ovalita:Kulatější než hot-trubky
Rozsah velikostí a rozměry
Standardní velikosti:
| Parametr | Rozsah | Nejběžnější |
|---|---|---|
| Vnější průměr | 3/16" až 3" (4,76 až 76,2 mm) | 5/8" až 1-1/4" |
| Tloušťka stěny | 0,015" až 0,165" (0,38 až 4,19 mm) | 0,035" až 0,109" |
| Délka | Až 65 stop (20 m) | Typicky 20-40 stop |
Běžné velikosti trubek pro výměníky tepla:
3/4" OD × 0,035" stěna(BWG 18)
3/4" OD × 0,049" stěna(BWG 16)
1" OD × 0,049" stěna(BWG 16)
1" OD × 0,065" stěna(BWG 14)
BWG (Birmingham Wire Gauge)se běžně používá pro specifikaci tloušťky stěny trubek výměníku tepla.
Rozměrové tolerance (těsnější než standardní potrubí)
Tolerance vnějšího průměru:
| OD (palce) | Tolerance |
|---|---|
| Menší nebo rovno 0,500 | ±0.004" |
| 0.501 - 0.625 | ±0.005" |
| 0.626 - 0.750 | ±0.006" |
| 0.751 - 1.000 | ±0.007" |
| 1.001 - 1.250 | ±0.008" |
| 1.251 - 1.500 | ±0.009" |
| > 1.500 | ±0.010" |
Tolerance tloušťky stěny:
| Tloušťka stěny | Tolerance |
|---|---|
| Menší nebo rovno 0,035" | ±10% |
| 0.036" - 0.065" | ±9% |
| > 0.065" | ±8% |
Poznámka:Mnohem těsnější než standardní tolerance potrubí (typicky ±12,5 %)
Další tolerance:
Délka:+1/8", -0" pro délky řezu
Přímost:0,010" na stopu maximálně
Mimo-kulatost-:V rámci tolerance OD
Požadavky na testování
Povinné testy:
| Test | Požadavek | Účel |
|---|---|---|
| Hydrostatický test | 1 000 psi nebo vyšší podle výpočtu | Netěsnost |
| Test vzplanutí | Roztáhněte konec na určený průměr bez prasknutí | Tažnost pro roztahování trubek |
| Test zploštění | Vyrovnejte na určenou vzdálenost bez praskání | Obecná tažnost |
| Zkouška tahem | Jeden na los | Ověřte mechanické vlastnosti |
| Zkouška tvrdosti | Nepovinné, často prováděné | Dodatečná kontrola kvality |
| Nedestruktivní test | Volitelně vířivý proud nebo ultrazvuk | Detekce defektu |
Hydrostatický zkušební tlak:
P=2StDP=D2St
Kde S=60 % stanovené minimální meze kluzu (15 600 psi)
Minimální zkušební tlak =1000 psi
Požadavky na test vzplanutí:
| OD (palce) | Minimální rozšíření |
|---|---|
| Menší nebo rovno 1 000 | 20% nárůst OD |
| > 1.000 | 15% nárůst OD |
Kritické pro:Spoje-na-trubkové plechy ve výměnících tepla
Požadavky na povrchovou úpravu
Kvalita povrchu:
Hladký povrch:Bez okují, důlků, švů a jiných škodlivých defektů
Typická drsnost:Ra 32-63 μin (0,8-1,6 μm)
Vizuální kontrola:100% vizuální vyšetření
Speciální povrchové úpravy:K dispozici pro zvýšený přenos tepla nebo odolnost proti znečištění
Běžné povrchové podmínky:
Jak-nakresleno:Standardní povrchová úprava, může být přítomno lehce tažné mazivo
Čistý a jasný:Mořené nebo chemicky čištěné
Fosfátováno:Pro ochranu proti korozi a lakování
Speciální nátěry:Pro specifické servisní podmínky
Aplikace
Primární aplikace:
Plášťové a trubkové výměníky tepla:
Procesní výměníky tepla
Chladiče a ohřívače
Kondenzátory a výparníky
Vybavení elektrárny:
Povrchové kondenzátory
Ohřívače napájecí vody
Vzduchem-chlazené výměníky tepla
Chemie a petrochemie:
Chladicí pláště reaktoru
Procesní výměníky
Rekuperační jednotky odpadního tepla
HVAC a chlazení:
Trubky chladiče
Chladicí cívky
Rekuperační jednotky
Typické servisní podmínky:
Teplota:Až 450 stupňů F (232 stupňů)
Tlak:Střední (obvykle < 300 psi)
Média:Voda, pára, oleje, procesní kapaliny
Prostředí:Typicky čistá služba se správnou úpravou vody
Proč se používá SA179:
Vynikající tepelná vodivost:Nízkouhlíková ocel zajišťuje optimální přenos tepla
Nákladová-efektivita:Úspornější než legované nebo nerezové oceli
Dobrá zpracovatelnost:Snadno se roztahuje, ohýbá a svařuje
Přiměřená odolnost proti korozi:Pro mnoho vodohospodářských a procesních služeb
Osvědčená spolehlivost:Dlouhá historie úspěšného servisu
Srovnání s podobnými standardy
SA179 vs. A106:
| Parametr | SA179 | A106 Třída B |
|---|---|---|
| Primární použití | Výměníky tepla, kondenzátory | Vysokoteplotní-potrubí |
| Obsah uhlíku | 0.06-0.18% | Menší nebo rovno 0,30 % |
| Výrobní | Kreslené za studena- | Hot-dokončené nebo normalizované |
| Povrchová úprava | Hladké, přesné | Standardní frézovací úprava |
| Tolerance | Těsnější | Standardní tolerance potrubí |
| Teplota | Až 450 stupňů F | Až 750 stupňů F |
| Náklady | Vyšší | Spodní |
SA179 vs. A214 (trubky výměníku tepla ERW):
| Parametr | SA179 (bezešvé) | A214 (ERW) |
|---|---|---|
| Výrobní | Bezešvé za studena-kreslená | Elektricky odporově svařované |
| Svar | Bez podélného svaru | Má podélný svar |
| Povrchová úprava | Lepší | Dobrý |
| Náklady | Vyšší | Spodní |
| Aplikace | Kritická služba | Obecná služba |
SA179 vs. A334 (nízkoteplotní-trubice):
SA179:Pro přenos tepla při mírných teplotách
A334:Pro provoz při nízkých{0}}teplotách (kryogenní aplikace)
Jiná chemiea požadavky na testování
Výroba a instalace
Rozšíření trubky:
Kritický proces pro montáž výměníku tepla:
Metoda rozšíření:Mechanické nebo hydraulické roztahování trubek
Poměr rozšíření:Typicky 3-8 % tloušťky stěny trubky
Sekvence:Rozšiřte v trubkovnici od středu ven
Ověření:Často se provádějí testy vytažení-
Úvahy:Správné mazání, údržba nářadí
Svařování trubek SA179:
Dobrá svařitelnost:Nízký obsah uhlíku (CE obvykle < 0,35)
Výplňový kov:ER70S-2 nebo podobné nízkouhlíkové plnivo
Předehřát:U tenkých stěn se obecně nevyžaduje
Po-tepelném zpracování svaru:Volitelné pro úlevu od stresu
Běžné metody:GTAW (TIG) pro kvalitní svary
Ohýbání a tvarování:
Ohýbání za studena:Vhodné pro střední poloměry
Minimální poloměr ohybu:Typicky 3× OD
Použití trnu:Doporučuje se, aby se zabránilo zploštění
Odpružení:Zohledněte v konstrukci nástrojů
Materiálová certifikace a sledovatelnost
Požadovaná dokumentace:
Certifikát o zkoušce mlýna:S chemickým rozborem a mechanickými zkouškami
Sledovatelnost čísla tepla:Nezbytné pro aplikace ASME Code
Testovací zprávy:Hydrostatické, erupční, zplošťovací zkoušky
Dimenzionální přehled:Často se používá pro přesné trubky
Certifikace ASME:Předpona „SA“ označuje shodu s ASME Boiler Code
Požadavky na značení:
Jméno výrobce nebo ochranná známka
Specifikace (SA179 nebo A179)
Velikost (OD × stěna)
Teplotní číslo
Délka (pokud je řez na konkrétní délku)
Zkušební tlak (pokud je testován hydrostaticky)
Typické značení:
text
ABC CO SA179 0.750 x 0,049 H12345 20'-0"
Výklad: Výrobce=ABC CO, Spec=SA179, Velikost=0.750" Vnější průměr × 0,049" stěna, Heat=H12345, Délka=20 stop
Zajištění kvality
Kritické parametry kvality:
Kvalita povrchu:Hladký povrch bez defektů-
Rozměrová přesnost:V přísných tolerancích
Výkon testu vzplanutí:Musí se roztáhnout bez praskání
Mechanické vlastnosti:Splňujte minimální požadavky
Přímost:Rozhodující pro montáž svazku trubek
Časté závady, kterým je třeba se vyhnout:
Povrchové vady:Škrábance, důlky, švy
Problémy s rozměry:Vnější průměr nebo tloušťka stěny mimo--
Špatná přímost:Obtížné zavádění hadičky
Neadekvátní test vzplanutí:Označuje problémy s tvárností
Kontaminace:Zbytkové mazivo nebo měřítko
Metody kontroly:
Vizuální kontrola:100% vyšetření
Rozměrové kontroly:OD, stěna, délka, přímost
Test vzplanutí:Vzorový základ
Hydrostatický test:Každá trubka
Testování vířivými proudy:Volitelné pro detekci defektů
Informace pro objednání
Základní údaje o specifikaci:
Norma:ASTM A179 nebo ASME SA179
Rozměry:OD × tloušťka stěny × délka
Množství:Nohy nebo kusy
Koncová podmínka:Hladké, hranaté konce
Povrchová úprava:Jak-nakreslili, vyčistili atd.
Požadavky na testování:Standardní nebo doplňkové
Osvědčení:Požadavky MTC
Obal:Požadavky na ochranu
Vzorová specifikace objednávky:
text
ASTM A179 Seamless Cold-Tažené ocelové trubky Velikost: 0,750" OD × 0,049" stěna (BWG 16) × 20' délka Množství: 5 000 stop Konce: Oříznutý čtverec, zbaven otřepů Povrch: Čistý a lesklý Testování: Standardní hydrostatické a leštěné testy s délkou víru Certifikace s certifikací ASTM. A179 s tepelným číslem Balení: Svazek s koncovou ochranou, zábrana proti vlhkosti
Zvláštní požadavky ke zvážení:
Testování vířivými proudy:Pro kritický servis
Speciální čištění:Pro servis kyslíku nebo čisté systémy
Tolerance délky:V případě potřeby těsnější než standardní
Požadavky na přímost:Přísnější pro určité aplikace
Úroveň certifikace:ASME "SA" materiál pro práci s kódem
Soulad s průmyslovými standardy a kodexy
ASME kód kotle a tlakové nádoby:
Oddíl I:Výkonové kotle (výměníky tepla v kotelních systémech)
Oddíl VIII:Tlakové nádoby (většina výměníků tepla)
Oddíl II, část A:Specifikace materiálu (SA179)
Vyžadováno pro:Kód-lisované tlakové nádoby a výměníky tepla
Standardy TEMA:
TEMA třída R:Rafinérský servis
TEMA třída C:Komerční služba
TEMA třída B:Chemický servis
Běžně se uvádí SA179pro všechny třídy TEMA
HEI standardy:
Institut výměny tepla:Normy pro povrchové kondenzátory
SA179 je standardní materiálpro kondenzátorové trubice v mnoha specifikacích
Ekonomické úvahy
Nákladové faktory:
| Faktor | Dopad na náklady | Poznámky |
|---|---|---|
| Studená kresba | Vyšší než hot-dokončeno | Precizní výroba |
| Kvalita povrchu | Další náklady na zpracování | Čištění, kontrola |
| Testování | Další testy zvyšují náklady | Vířivý proud atd. |
| Velikost | Menší vnější průměr obvykle vyšší $/ft | Obtížnost výroby |
| Množství | Množstevní slevy | Typically >1 000 stop |
| Zvláštní požadavky | Zvýšené náklady | Přísnější tolerance atd. |
Srovnání cen:
SA179 vs. A106:O 50–100 % vyšší (přesnost vs. standardní)
SA179 vs. A214:o 30-50 % vyšší (bezešvé vs. svařované)
SA179 vs. nerez:30-50 % nákladů (uhlík vs. nerez)
Celkové náklady na vlastnictví:
Počáteční cena:Vyšší než -univerzální potrubí
Cena instalace:Podobně jako u jiných přesných trubek
Výkonové náklady:Nižší díky lepšímu přenosu tepla
Náklady na údržbu:Při správném servisu potenciálně nižší
Cena životního cyklu:Často příznivé díky spolehlivosti
Technické shrnutí
ASTM SA179/A179 bezešvé trubky z nízkouhlíkové oceli -tažené za studena-reprezentovatstandardní materiál pro aplikace výměníků tepla a kondenzátorůkde je prvořadý účinný přenos tepla, spolehlivost a{0}}efektivita nákladů.
Klíčové technické výhody:
Vynikající přenos tepla:Nízkouhlíková ocel poskytuje optimální tepelnou vodivost
Přesné rozměry:Proces tažení-za studena zajišťuje těsné tolerance
Hladký povrch:Minimalizuje znečištění a zlepšuje přenos tepla
Dobrá zpracovatelnost:Snadno se roztahuje, ohýbá a svařuje
Osvědčená spolehlivost:Desetiletí úspěšné servisní historie
Pokyny pro výběr:
Vyberte SA179, když:
Stavba nebo opravy plášťových a trubkových výměníků tepla
Instalace povrchových kondenzátorů v elektrárnách
Potřebujete účinný přenos tepla s uhlíkovou ocelí
Vyžadujte hladké, přesné trubky pro expanzi do trubkovnice
Je vyžadována shoda s kódem ASME (použijte SA179)
Nákladově-efektivní řešení v porovnání s nerezovými nebo slitinovými trubkami
Zvažte alternativy, když:
Korozivní servis vyžaduje nerez (A213 TP304/316)
High-temperature service (>450 stupňů F) vyžaduje legovanou ocel
Cena je primární ovladač a svařované trubky jsou přijatelné (A214)
Velmi vysoké tlaky vyžadují silnější stěny (A106)
Jsou zapotřebí speciální nátěry nebo úpravy
Doporučené postupy:
Výběr materiálu:
Ověřte, zda chemické složení splňuje požadavky
Zajistěte správné tepelné zpracování, pokud je specifikováno
Zkontrolujte kvalitu povrchu pro účinnost přenosu tepla
Zajištění kvality:
Vyžadovat certifikáty Mill Test Certificate
Ověřte výsledky testu flare pro rozšiřitelnost trubice
Před montáží zkontrolujte rozměrovou přesnost
Zvažte testování vířivými proudy pro kritickou službu
Výroba a instalace:
Použijte správné techniky roztahování trubek
Dodržujte kvalifikované postupy svařování
Zajistěte čistou instalaci, abyste zabránili kontaminaci
Po montáži proveďte zkoušku těsnosti
Provoz a údržba:
Proveďte správnou úpravu vody
Sledujte znečištění a korozi
Trubky pravidelně čistěte podle potřeby
Kontrolujte během odstávek
Perspektiva oboru:
SA179 zůstávátažný materiál pro trubky výměníků teplav nesčetných průmyslových aplikacích. Jeho kombinace dobrých tepelných vlastností, zpracovatelnosti a rozumné ceny z něj činí výchozí volbu pro mnoho aplikací přenosu tepla. Zatímco se objevily novější materiály a technologie, SA179 je nadále specifikován pro většinu aplikací výměníků tepla z uhlíkové oceli díky svému osvědčenému výkonu a spolehlivosti.
Budoucí trendy:
Vylepšené povrchové úpravy:Pro lepší přenos tepla a odolnost proti znečištění
Pokročilá výroba:Přesnější možnosti tažení za studena
Digitální dokumentace:Elektronická sledovatelnost materiálu
Přizpůsobení globálních standardů:Harmonizace s normami ISO
Zaměření na udržitelnost:Recyklovaný obsah a energeticky-úsporná výroba
Závěrečné doporučení:
Pro aplikace výměníků tepla a kondenzátorů z uhlíkové oceli,ASTM SA179/A179 poskytuje optimální rovnováhu mezi výkonem, spolehlivostí a cenou. Jeho bezešvá konstrukce tažená za studena- zajišťuje kvalitu a konzistenci, zatímco chemické složení s nízkým obsahem uhlíku poskytuje vynikající tepelnou vodivost. Při správné specifikaci, výrobě a údržbě trubice SA179 poskytují roky spolehlivé služby v náročných aplikacích přenosu tepla.
Při navrhování výměníků tepla se vždy řiďte příslušnými předpisy (ASME, TEMA atd.) a zapojte kvalifikované techniky. Správný výběr materiálu, výroba a údržba jsou zásadní pro bezpečný, efektivní a spolehlivý dlouhodobý-provoz.





